€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii bez języka pakowanie pralinek od zaraz Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Waalwijk
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 grudnia 2018 20:33
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
pakowanie czekoladek praca 2018

Aktualna propozycja pracy w Holandii dla Polaków bez znajomości języka. Fabryka z Waalwijk zatrudni od zaraz osoby do pakowania pralinek. Serdecznie zachęcamy do składania aplikacji!

Stanowisko: pakowacz słodyczy.

Lokalizacja: Waalwijk,Holandia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Wakaty: 10.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie wyrobów czekoladowych – bombonierek, figurek, czekoladek itp.;
  • układanie kompozycji ze słodyczy czekoladowych;
  • proste zadania na magazynie;
  • kontrola jakości produktów.

Wymagania:

  • dyspozycyjność na przynajmniej 2 tygodnie;
  • gotowość i chęć do nadgodzin;
  • samodzielność;
  • komunikatywny język angielski;
  • sprawność manualna;
  • schludność;
  • przyjazne nastawienie;
  • motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • wysokie zarobki;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • zakwaterowanie płatne;
  • codzienne dojazdy do pracy;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • dokładne przeszkolenie.

Aplikacje:
Prosimy wysyłać zgłoszenia pod adres:

praca@twojaszansa.eu
tel. 608 016 500

Odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas aplikacje. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Prosimy o załączenie stosownej klauzuli dotyczącej  przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-od-zaraz-przy-pakowaniu-pralinek-z-jezykiem-angielskim-waalwijk/

Nr ogł.: 2855c06864597433