NOK 194 brutto/h

Od zaraz praca Norwegia produkcja ozdób świątecznych bez znajomości języka Drammen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Drammen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 października 2022 19:05

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Norwegii na produkcji ozdób świątecznych. Zatrudnienie w Drammen od zaraz dla dyspozycyjnych pracowników produkcji. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: 194 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • praca w fabryce szklanych ozdób świątecznych, które są wykonywane ręcznie;
  • wykonywanie prac manualnych – ozdabianie, malowanie, lakierowanie, montowanie haczyków oraz kontrolowanie jakości i pakowanie.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • dyspozycyjność od zaraz do świąt Bożego Narodzenia;
  • chęć brania nadgodzin, jeżeli będzie taka konieczność;
  • zmysł estetyczny;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • umowę o pracę;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • zatrudnienie tymczasowe;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • umowę na czas określony.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-produkcja-ozdob-swiatecznych-bez-jezyka-drammen/

Nr ogł.: 436634ed1368c00b