NOK 145,20 brutto/h

Fizyczna praca w Norwegii bez znajomości języka od zaraz w pralni przemysłowej Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 kwietnia 2020 17:21

Propozycja rozpoczęcia od zaraz fizycznej pracy w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie na terenie Bergen dla dyspozycyjnych pracowników fizycznych w pralni przemysłowej. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 145,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • fizyczna praca w pralni przemysłowej;
  • pracownik będzie obsługiwał pralki, czyli sortował, załadowywał i składał pranie, a także włączał pralki i prasował;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco;
  • dbałość o mienie;
  • dbanie o czystość na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w grupie;
  • zmotywowanie;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • pracowitość;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • wytrzymałość;
  • dostępność na pół roku.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie i możliwe także premie, np. za frekwencje;
  • pracę na pół roku;
  • norweską umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem i dostępem do świadczeń socjalnych;
  • wsparcie przy sprawach urzędowych;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 NOK na mc od osoby;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • solidnego pracodawcę.

Aplikacja:

CV w języku angielskim lub norweskim należy przesłać na adres e-mail:

Arbeid-Nyheter@consultant.com z podaniem numeru referencyjnego: arbeider/04/20

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-norwegii-bez-jezyka-w-pralni-przemyslowej-z-bergen/

Nr ogł.: 245e95c37c05788