£ 8,20-9,45 godz.

Od zaraz bez języka fizyczna praca Anglia dla par przy sortowaniu odzieży używanej Peterborough UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Peterborough
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 maja 2020 21:26

Aktualna od zaraz fizyczna praca w Anglii przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie dla par w Peterborough UK bez znajomości języka angielskiego. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Peterborough.

Wynagrodzenie: 8,20 GBP brutto na godz. z zakwaterowaniem albo 9,45 GBP brutto/h bez zakwaterowania.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 (albo 2 pary).

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy taśmie;
  • zadaniem pracownika będzie sortowanie odzieży używanej ze względu na rodzaj i jakość, a w tym należy również wyłapać ubrania, które pochodzą od znanych firm odzieżowych.

Wymagania:

  • szybkie tempo pracy;
  • sprawność manualna;
  • wysoka sprawność fizyczna oraz dobry wzrok;
  • brak uzależnienia od tytoniu;
  • umiejętność pracy w zespole i pomaganie innym pracownikom, gdy zajdzie taka konieczność;
  • zaletą będzie znajomość aktualnych trendów w modzie oraz marki premium;
  • mile widziana znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie albo wyższą stawkę godzinową – dla par pokoje dwuosobowe;
  • pracę w nowoczesnym zakładzie;
  • odzież roboczą;
  • po zakończeniu umowy z agencją jest możliwość przedłużenia umowy o kolejny rok.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: uk.employment@europe.com z tytułem wiadomości: „sortowanie odzieży Peterborough 06/2020”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-dam-fizyczna-prace-w-anglii-bez-jezyka-od-zaraz-przy-sortowaniu-odziezy-uzywanej-w-peterborough/

Nr ogł.: 885ecd2e39044d6