€ 10,74 brutto/h

Dla par dam pracę w Holandii bez języka na magazynie odzieży od zaraz Almelo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Almelo
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 stycznia 2023 22:18

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii na magazynie odzieży i zabawek. Zatrudnienie w Almelo bez znajomości języka dostępne dla par. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Almelo.

Wynagrodzenie: 10,74 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie odzieży i zabawek na podstawie zamówienia;
  • przygotowywanie towarów do wysłania;
  • rozładunek i załadunek kontenerów;
  • wykonywanie innych prac magazynowych.

Wymagania:

  • atutem będzie doświadczenie jako order picker;
  • bez znajomości języka niderlandzkiego, ale z komunikatywnym angielskim ;
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie oraz dodatki zmianowe;
  • wynagrodzenie płatne raz na tydzień na konto;
  • pracę także dla par i grup;
  • pracę na dwie zmiany;
  • zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF;
  • ubezpieczenie;
  • możliwość dojeżdżania do pracy rowerem albo samochodem;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • wsparcie w organizacji przejazdu z Polski do Holandii;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: agata.stein@covebo.pl lub można zadzwonić pod numer telefonu: +48 77 545 75 75

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-dla-par-na-magazynie-odziezy-bez-jezyka-od-zaraz-almelo/

Nr ogł.: 13063d97bb09566f

Zostaw odpowiedź

Popularne ogłoszenia dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.