€ 10,79 na godz.

Na produkcji pizzy od zaraz Holandia praca bez znajomości języka Bunschoten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Bunschoten
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 października 2019 21:53

Aktualna od zaraz oferta pracy w Holandii bez znajomości języka dla pracowników produkcji. Zatrudnienie 2019 w Bunschoten na produkcji pizzy z zakwaterowaniem na miejscu, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bunschoten.

Wynagrodzenie: 10,79 Eur na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pracował przy taśmie;
  • zadaniem będzie nakładanie półproduktów na gotowe spody pizzy, zapiekanek oraz ciast;
  • kontrolowanie jakości produktów;
  • pakowanie.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym lub komunikatywnym;
  • zatrudnienie także dla osób bez doświadczenia.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki umowy;
  • wynagrodzenie wypłacane raz w tygodniu na konto;
  • zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF;
  • dojazd do pracy na terenie Holandii;
  • ubezpieczenie;
  • opiekę polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • możliwość wzięcia zaliczki 150 Eur po pierwszym tygodniu pracy;
  • 120 PLN, jako pakiet startowy, czyli poszewka na pościel, holenderska karta do telefonu, słowniczek polsko – holenderski.

Aplikacja:

Zgłoszenie prosimy kierować na adres: m.tabaka@covebo.pl albo można zadzwonić pod numer: +48 77 545 75 75 lub poprzez stronę: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-001598-produkcja-pizzy/

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-holandii-na-produkcji-pizzy-od-zaraz-bunschoten/

Nr ogł.: 1735dacae44199ef