€ 12,75 brutto/h

Od zaraz Holandia praca przy pakowaniu słodyczy bez znajomości języka Leerdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Leerdam
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2019 20:59

Od zaraz potrzebne osoby do interesującej pracy w Holandii przy pakowaniu słodyczy. Ogłoszenie bez znajomości języka z Leerdam dla pakowaczy. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Leerdam albo Geldermalsen.

Wynagrodzenie: 12,75 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na linii produkcyjnej;
  • zadaniem jest zawieszanie na haki worków z orzechami, pakowanie słodyczy oraz mieszanie czekolady w bębnach;
  • etykietowanie.

Wymagania:

  • bez języka holenderskiego, ale z dobrą znajomością języka angielskiego;
  • miel widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz prawo jazdy.

Oferujemy:

  • holenderską umowę;
  • co miesięczne wypłaty na konto;
  • zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF;
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii;
  • ubezpieczenie;
  • opiekę polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • dostęp do kantyny z automatami do kawy, lodówką,, mikrofalówką oraz szatnią.

Aplikacja:

Zgłaszać można się poprzez stronę: www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?grupa=pl&oferta=1264&ref=

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/przy-pakowaniu-slodyczy-od-zaraz-praca-w-holandii-bez-znajomosci-jezyka-leerdam/

Nr ogł.: 6475cc73ac991602