£ 10,20 brutto/h

Dla par Anglia praca bez znajomości języka pakowanie sera od zaraz w Luton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Luton
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 września 2023 15:22

Na linii produkcyjnej potrzebni od zaraz pakowacze do pracy w Anglii. Zatrudnienie w Luton bez znajomości języka dla par przy pakowaniu sera. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Luton.

Wynagrodzenie: 10,20 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przy linii produkcyjnej;
  • zadaniem będzie pakowanie sera krojonego na podstawie deklarowanej wagi na opakowaniu;
  • sprawdzanie, czy wszystkie wyroby są odpowiednio spakowane i gotowe do transportu.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zmotywowanie do pracy;
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 250 GBP na mc, z czego połowa jest pokrywana przez pracodawcę, a koszty zużytych mediów ponosi pracownik;
  • bardzo dobre warunki finansowe oraz premie za wydajność i zaangażowanie;
  • międzynarodowy zespół współpracowników;
  • możliwość zdobycia doświadczenia;
  • zagwarantowany kurs wymiany funta na złotówki, gdzie 5,40 GBP = 1 PLN.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail:

oxf-uk@solution4u.com z dopiskiem „pakowanie sera Luton wrzesień 2023”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-w-anglii-przy-pakowaniu-sera-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-dla-par-luton-2023-2024/

Nr ogł.: 4396512c734c71a2

Zostaw odpowiedź

Popularne ogłoszenia dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.