£ 10/h

Dam pracę w Anglii bez znajomości języka od zaraz Luton produkcja jogurtów

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Luton
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 października 2018 20:45
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
produkcja jogurtow 2018

Bez znajomości języka praca w Anglii na produkcji jogurtów. Przyjmiemy Polaków od zaraz do fabryki w Luton. Zakwaterowanie w dobrych warunkach jest zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Luton, UK.

Stawka godzinowa: 10 GBP/h.

Wolne stanowiska: 6.

Początek: od zaraz, pierwsza połowa października.

Zakres obowiązków:

  • pakowanie jogurtów do kartonowych pudełek;
  • zadania pomocnicze;
  • obsługa urządzeń produkcyjnych;
  • utrzymanie porządku na stanowisku.

Wymagania:

  • możliwość rozpoczęcia od zaraz i pozostania w pracy na pół roku;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • mile widziany język angielski – na każdym poziomie;
  • nie tolerujemy osób przychodzących do pracy po spożyciu alkoholu lub na kacu;
  • motywacja do pracy, dobra organizacja;
  • przyjazne nastawienie.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie płatne 45 GBP tygodniowo;
  • wsparcie przy formalnościach;
  • wynagrodzenie wypłacane raz w tygodniu;
  • możliwość dodatkowych, dobrze płatnych nadgodzin;
  • wprowadzenie w obowiązki.

Aplikacje:
Prosimy o wysyłanie CV pod adres:

red.dot@gmx.co.uk

W temacie maila prosimy wpisać: „Produkcja jogurtów Luton 10/2018”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-anglii-na-produkcji-jogurtow-od-zaraz-luton-uk/

Nr ogł.: 7555bb4d554c6dd5