SEK 142,40 brutto/h

Dam pracę w Szwecji bez znajomości języka na produkcji woblerów od zaraz Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Sztokholm
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 listopada 2023 19:35

Dla pracowników produkcji do podjęcia bez znajomości języka praca w Szwecji. Zatrudnienie w fabryce ze Sztokholmu od zaraz na produkcji woblerów – przynęt wędkarskich. Zakwaterowanie zapewniał będzie pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Sztokholm.

Wynagrodzenie: 142,40 SEK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca manualna przy montowaniu woblerów oraz ich malowaniu, ozdabianiu oraz uzbrajaniu w kotwiczki;
  • zadaniem będzie też lakierowanie, sprawdzanie jakości i pakowanie gotowych produktów;
  • montowanie haczyków i pakowanie ich w pudełkach z instrukcją oraz minikatalogiem produktów firmy.

Wymagania:

  • odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • sprawność manualna;
  • szybkie tempo pracy;
  • mile widziane doświadczenie;
  • doskonała organizacja;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego albo niemieckiego.

Oferujemy:

  • zapoznanie z obowiązkami oraz szkolenie pracownicze w języku polskim;
  • szwedzką umowę na pół roku;
  • dokładne warunki zatrudnienia;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • ubezpieczenie pracownicze i płatny urlop;
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji.

Aplikacja:

CV oraz LM z aktualnymi danymi można kierować na adres e-mail:

Arbetsmedlet@swedenmail.com

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-w-szwecji-na-produkcji-woblerow-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-fabryka-sztokholm/

Nr ogł.: 356654d1d2363837