DKK 128 brutto/h

Od zaraz Dania praca na produkcji jogurtów bez znajomości języka Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Kopenhaga
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 kwietnia 2020 17:19

Fabryka z Kopenhagi poszukuje od zaraz osób do pracy w Danii na produkcji jogurtów. Zatrudnienie bez znajomości języka dla pracowników produkcji z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kopenhaga.

Wynagrodzenie: 128 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy;
  • pracownik będzie wspierał prace produkcyjne, czyli pakował, przeprowadzał kontrolę jakości oraz obsługiwał maszyny produkcyjne itp.;
  • przestrzeganie wysokich zasad BHP, np. maseczki, czepki, fartuszki, rękawiczki, osoby bez sztucznych włosów, rzęs, paznokci itp.,

Wymagania:

  • mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaangażowane, sumienne i solidne wykonywanie zadań;
  • zdolność do wykonywania pracy zespołowej;
  • brak uzależnień.

Oferujemy:

  • opiekę polskojęzycznego rezydenta;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • pełny wymiar godzin;
  • duńską umowę na 3 miesiące z opcją podjęcia stałego zatrudnienia dla najlepszych pracowników;
  • zakwaterowanie w cenie 2500 DKK na mc od osoby.

Aplikacja:

Aktualne CV z danymi kontaktowymi należy przesłać na adres e-mail: sikker@mail-online.dk z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/16/20

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-dania-od-zaraz-na-produkcji-jogurtow-kopenhaga-2020/

Nr ogł.: 7965e95caa5c9983

2 komentarze aby “Od zaraz Dania praca na produkcji jogurtów bez znajomości języka Kopenhaga”

  1. Grzegorz dn. 19 maja 2020 @ 16:07

    Jestem ,zainteresowany

  2. Hej jestem zainteresowany państwa ogłoszeniem o prace pozdrawiam Krystian