CZK 21400/m-c netto

Czechy praca od zaraz na magazynie z fotelami BMW przy pakowaniu Písek

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Písek
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Wymagane języki obce: Czeski
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Komunikatywna znajomość języka
  • Opublikowany: 13 czerwca 2018 06:52

Opcja zatrudnienia w Písek na magazynie z fotelami produkowanymi do samochodów marki BMW. Możliwość podjęcia atrakcyjnej pracy w Czechach przy zbieraniu zamówień oraz pakowaniu towarów.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Lokalizacja: Písek, Czechy

Start: od zaraz

Zarobki: 21400 CZK za miesiąc netto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie z fotelami do aut marki BMW
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie siedzeń, dostarczanie części na linie produkcyjną oraz sprawdzanie stanów magazynowych
  • czynności będą wykonywane z użyciem skanera

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy na zmiany
  • dobra kondycja
  • komunikatywna znajomość języka czeskiego
  • pracowitość i zaangażowanie
  • zaletą będą uprawnienia na wózki widłowe
  • co najmniej miesięczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • uczciwość i sumienność

Oferujemy:

  • legalną pracę
  • bezpłatny udział w rekrutacji
  • prawo do urlopu
  • zatrudnienie na rok z możliwością przedłużenia
  • badania oraz ubrania robocze
  • wysokie wynagrodzenie
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • dopłaty do posiłków
  • szansę na rozwój zawodowy
  • płatne zakwaterowanie w hotelu pracowniczym
  • perspektywę awansu
  • szkolenia z zakresu BHP

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do aplikowania za pomocą strony:

praca-produkcja24.pl/ogloszenia/czechy-praca-od-zaraz-na-magazynie-siedzen-bmw-bez-znajomosci-jezyka-pisek/

wyświetleń: 1340, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 3145b20920205a2c