£ 9,85 brutto/h

Bez znajomości języka praca w Anglii dla par przy pakowaniu perfum od zaraz Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Londyn
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 listopada 2023 18:08

Dla par możliwość podjęcia od zaraz tymczasowej pracy w Anglii. Zatrudnienie w Londynie bez znajomości języka angielskiego przy pakowaniu perfum. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: od 9,85 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • rozpakowywanie opakowań z perfumami, usuwanie etykiet i przepakowywanie produktów na podstawie określonych wytycznych;
  • naklejanie nowych etykiet;
  • zakładanie zabezpieczeń antykradzieżowych na produkty;
  • zadaniem będzie też foliowanie i układanie perfum w kartonach.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • dyspozycyjność do pracy na pełny etat.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zatrudnienie tymczasowe do 22 grudnia 2023 roku z opcją przedłużenia na czas nieokreślony;
  • płatne zakwaterowanie;
  • pracę w dynamicznym środowisku produkcyjnym;
  • możliwość podjęcia pracy na innych projektach po zakończeniu tego kontraktu.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

uk.employment@europe.com z podaniem tytułu: „pakowanie perfum Londyn 11/2023”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-anglii-przy-pakowaniu-perfum-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-w-londynie/

Nr ogł.: 74765675e1547e75

Zostaw odpowiedź

Popularne ogłoszenia dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.