£ ok. 460 tydz.

Anglia praca od zaraz magazyn odzieży bez znajomości języka Leicester UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Leicester
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Doświadczenie zawodowe
  • Opublikowany: 16 marca 2023 21:09

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Anglii dla dyspozycyjnych magazynierów. Zatrudnienie w Leicester UK od zaraz na magazynie odzieży. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Leicester.

Wynagrodzenie: ok. 460 GBP na tydzień.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie odzieży;
  • zadaniem będzie przyjmowanie dostaw;
  • rozmieszczanie towarów na magazynie;
  • zbieranie zamówień, metkowanie;
  • montowanie zabezpieczeń antykradzieżowych;
  • przygotowywanie i pakowanie wysyłek dla sklepów detalicznych w UK.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia;
  • uczciwość;
  • rzetelne i dokładne wykonywanie zadań;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • chęć brania nadgodzin, jeżeli będzie taka konieczność;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • atutem będą uprawnienia na wózki jezdniowe;
  • mile widziana znajomość języka.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • zakwaterowanie;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto walutowe pracownika.

Aplikacja:

Pary oraz grupy proszone są o wysyłanie wspólnych zgłoszeń.

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail: jobs4you@gmx.co.uk z podaniem tytułu: „magazyn Leicester 03/2023″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-prace-w-anglii-na-magazynie-z-odzieza-od-zaraz-leicester-2023/

Nr ogł.: 588641360e01fcc1