NOK 154/h

Dam pracę w Norwegii od zaraz bez języka Drammen na produkcji ozdób świątecznych

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Drammen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Wymagane języki obce: Angielski
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Komunikatywna znajomość języka
  • Opublikowany: 25 października 2018 21:53

Przyjmiemy od zaraz Polaków na produkcję ozdób świątecznych w fabryce z Drammen. Praca w Norwegii bez znajomości języka dla pięciu energicznych i zmotywowanych osób. Zakwaterowanie jest darmowe!

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Drammen, Norwegia.

Wakaty: 5.

Wynagrodzenie: 154 NOK/h.

Zakres obowiązków:

  • malowanie bombek i pokrywanie ich lakierem;
  • kontrolowanie jakości;
  • pakowanie ozdób;
  • przygotowanie delikatnych bombek do transportu – odpowiednie zabezpieczenie.

Wymagania wobec kandydatów:

  • sprawność manualna;
  • dokładność i precyzja;
  • poczucie estetyki;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • gotowość również do nadgodzin;
  • komunikatywny język angielski;
  • uczciwość.

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie zawsze w terminie;
  • premie oraz bonusy do wynagrodzenia;
  • przyjazny i pomocny zespół;
  • bezpłatne zakwaterowanie na czas umowy;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze.

Aplikacje:
Prosimy o wysyłanie zgłoszeń pod adres:

soknadansatte@fastem.com

Rekrutacja potrwa do 3 listopada, chociaż pierwszy wyjazd przewidywany jest jeszcze w październiku.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z niektórymi kandydatami.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-norwegia-praca-od-zaraz-na-produkcji-ozdob-swiatecznych-drammen/

Nr ogł.: 7395bd1af5a2d119

Zostaw odpowiedź

Popularne ogłoszenia dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.