SEK 136,80 brutto/h

Praca w Szwecji na produkcji napojów od zaraz bez języka Göteborg 2019

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Göteborg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 marca 2019 19:38

Fabryka z Göteborg poszukuje osób do pracy w Szwecji na produkcji napojów. Zatrudnienie 2019 aktualne od zaraz i bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Göteborg.

Wynagrodzenie: 136,80 SEK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca monotonna i powtarzalna w pozycji stojącej przy taśmociągu;
  • dbanie o dobrą jakość produkcji;
  • pakowanie napojów;
  • obsługiwanie maszyn.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • bezkonfliktowa praca w grupie;
  • dużym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • wysoka sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zatrudnienie na umowę o pracę próbną trzymiesięczną z możliwością jej przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie;
  • możliwość długoterminowej współpracy.

Aplikacja:

CV oraz LM należy przesłać na adres:

pl.arbetsmedlet@swedenmail.com

z dopiskiem: Szwecja na produkcji napojów, Göteborg 03/2019.

Umowa podpisywana jest w oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie ponosi kosztów podróży do Gdyni.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-szwecji-dla-osob-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-napojow-goteborg/

Nr ogł.: 6345c7c0a244694a

3 komentarze aby “Praca w Szwecji na produkcji napojów od zaraz bez języka Göteborg 2019”

  1. Witam jestem zainteresowany ową praca w Göteborg. Prosiłbym o szybki kontakt na numer +48603650818, lub na maila jordiska85@o2.pl.

    Pozdrawiam Bienkowski Piotr

  2. Szwecja na produkcji napojów, Göteborg 03/2019 dn. 13 kwietnia 2019 @ 18:20

    Witam
    Jestem zainteresowana tą pracą, interesuje mnie ile można zarobić netto i jak jest z odpłatnością za zakwaterowanie i ewentualne wyżywienie. Proszę o kontakt na adres mail: basiczek55wp.pl@wp.pl

  3. Szwecja na produkcji napojów, Göteborg 03/2019 dn. 13 kwietnia 2019 @ 18:20

    Witam
    Jestem zainteresowana tą pracą, interesuje mnie ile można zarobić netto i jak jest z odpłatnością za zakwaterowanie i ewentualne wyżywienie. Proszę o szybki kontakt.

Zostaw odpowiedź do Szwecja na produkcji napojów, Göteborg 03/2019