SEK 143/h brutto

Szwecja praca bez znajomości języka na produkcji soków od zaraz Västerås

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Västerås
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Wymagane języki obce: Angielski
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2018 00:25

Chętnie zatrudnimy w fabryce z Västerås Polaków bez znajomości języka szwedzkiego. Możliwość podjęcia pracy w Szwecji od zaraz na produkcji i przy pakowaniu soków owocowych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Västerås , Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 143 SEK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie wspieranie prac na produkcji soków owocowych
  • do obowiązków będzie należało kontrolowanie napełniania butelek, zdejmowanie z taśmy gotowych wyrobów oraz pakowanie

Wymagania:

  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • możliwość wyjazdu do Szwecji od zaraz
  • umiejętność pracy w grupie
  • pracowitość i zaangażowanie
  • zręczność i zwinność

Oferujemy:

  • pracę od zaraz na podstawie umowy z 3-miesięcznym okresem próbnym
  • atrakcyjne zarobki
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • zatrudnienie na cały etat
  • kompleksowe szkolenia
  • szansę rozwoju zawodowego

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o przesyłanie zgłoszeń wraz z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem w tytule „Produkcja soków, Västerås od lipca 2018”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-szwecji-bez-jezyka-na-produkcji-sokow-od-zaraz-vasteras-2018/

Nr ogł.: 8745b60455b9aae5

1 odpowiedź aby “Szwecja praca bez znajomości języka na produkcji soków od zaraz Västerås”

  1. Olga Maracha dn. 8 sierpnia 2018 @ 13:11

    Witam, nie mogę wysłać do was e-maila wyskakuje jakiś błąd, proszę o kontakt w sprawie pracy.
    Pozdrawiam
    Olga Maracha

Zostaw odpowiedź do Olga Maracha