€ 9,04/h brutto

Sortowanie odzieży Holandia fizyczna bez znajomości języka od kwietnia 2018

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Holandia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 19 stycznia 2018 22:28

Poszukujemy chętnych do podjęcia zatrudnienia od kwietnia 2018. Ogłoszenie fizycznej pracy w Holandii dla kandydatów bez znajomości języka przy sortowaniu i kontroli jakości ubrań używanych.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Holandia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,04 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na segregacji oraz kontroli jakości używanej odzieży
  • do obowiązków pracownika będzie należało składanie oraz pakowanie ubrań

Wymagania:

  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • motywacja oraz chęć do pracy
  • pracowitość i zaangażowanie
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

Oferujemy:

  • legalną pracę na warunkach holenderskich
  • odzież ochronną
  • dodatkowo płatna praca w weekendy
  • płatny przejazd do Holandii
  • pracę na okres 3 miesięcy z możliwością stałego zatrudnienia
  • pomoc koordynatorów
  • dużą ilość godzin
  • zakwaterowanie blisko pracy
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • dodatkowo płatne nadgodziny
  • holenderską kartę do telefonu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania poprzez wysłanie CV na adres e-mail:

rekrutacja@axidus.pl – (warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, zachodnio-pomorskie, pomorskie)
biuro@axidus.pl – (opolskie, łódzkie, śląskie, dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie)
rzeszow@axidus.pl – (podkarpackie, lubelskie, małopolskie, świętokrzyskie)

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-kwietnia-fizyczna-praca-holandia-bez-znajomosci-jezyka-przy-sortowaniu-odziezy/

Nr ogł.: 8195a61cce483046