€ 25000 brutto/mc

Sortowanie odpadów od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 lipca 2021 16:47

Propozycja rozpoczęcia od zaraz fizycznej pracy w Niemczech bez doświadczenia. Zatrudnienie w Hamburgu przy sortowaniu odpadów bez znajomości języka dla pracowników fizycznych. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2500 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie ręczne sortowanie odpadów;
  • pracownik otrzymuje strój roboczy, środki ochronny indywidualnej, a do tego przejdzie przeszkolenie.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole;
  • zmotywowanie;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w pensjonacie pracowniczym;
  • przeszkolenie w języku polskim;
  • strój służbowy;
  • środki ochrony osobistej;
  • ubezpieczenie;
  • możliwość skorzystania z płatnego urlopu;
  • próbną umowę z opcją jej przedłużenia;
  • bardzo dobre warunki finansowe.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: arbeiteinstellen@fastmail.de z podaniem tytułu: Sortowanie odpadów, Hamburg 2021

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-sortowanie-odpadow-hamburg/

Nr ogł.: 52160dd4aec55efa