€ 13 brutto/h

Rozładunek paczek od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka Neustrelitz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Neustrelitz
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 grudnia 2019 02:00

Pracodawca z Neustrelitz szuka od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Niemczech przy rozładunku paczek. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zorganizowane jest odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Neustrelitz.

Wynagrodzenie: 13 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy rozładowywaniu paczek na magazynie logistycznym DHL.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • pełny etat;
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy na czas określony;
  • opłacone składki;
  • ubezpieczenie społeczne, a także zdrowotne;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + bon na paliwo;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • dodatkowe wynagrodzenie za pracę nocami i w niedzielę;
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • płatne zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych;
  • możliwość zameldowania się w Niemczech;
  • raz w tygodniu możliwość wzięcia zaliczki.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 0049 176 577 26 390

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-rozladunku-paczek-od-zaraz-w-neustrelitz-z-zakwaterowaniem/

Nr ogł.: 5865df27e671c4b7

1 odpowiedź aby “Rozładunek paczek od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka Neustrelitz”

  1. Małgorzata Tysarczyk dn. 13 stycznia 2020 @ 22:21

    Witam Małgorzata Tysarczyk mam 61 lat jestem zdrowa energiczna chętna mobilna zdyscyplinowana do pracy w Niemczech na stanowisko fizyczne bardzo proszę o zatrudnienie i kontakt w tej kwestii pilnie potrzebuję takiej pracy jestem zainteresowana dziękuję pozdrawiam Małgorzata emerytka z Polski

Zostaw odpowiedź do Małgorzata Tysarczyk