NOK 166-177/h

Przy pakowaniu wędlin od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka Sarpsborg

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Sarpsborg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 maja 2019 19:46

Możliwość podjęcia atrakcyjnej pracy w Norwegii aktualnej od zaraz przy pakowaniu wędlin. Oferta z Sarpsborg bez znajomości języka dla pakowaczy. Zatrudnienie bez doświadczenia z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sarpsborg.

Wynagrodzenie: 166 – 177 NOK brutto na godz. – stawka jest uzgadniania indywidualnie z każdym pracownikiem.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy taśmie produkcyjnym w zakładzie mięsnym;
  • zadaniem pracownika będzie układanie plasterków wędlin na plastikowej tacce;
  • pakowanie gotowego już produktu, obsługiwanie wagi oraz dbanie o czystość w miejscu pracy.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • znajomość zasad HACCP oraz BHP;
  • sprawność manualna;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • nie jest wymagany język norweski, ale konieczna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • zaangażowane i staranne wykonywanie swoich zadań;
  • elastyczność.

Oferujemy:

  • norweską umowę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • najpierw zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia dla najlepszych;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • zakwaterowanie w cenie 4000 NOK od osoby albo 6000 NOK od pary.

Aplikacja:

Zgłaszać można się poprzez wypełnienie formularza rekrutacyjnego:

http://bit.do/rekrutacja2019 z zaznaczeniem opcji: „Pakowanie wędlin Sarpsborg 2019″.

Źródło: norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-przy-pakowaniu-wedlin-bez-jezyka-sarpsborg-2019/

Nr ogł.: 5475ce26d316ae50

1 odpowiedź aby “Przy pakowaniu wędlin od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka Sarpsborg”

  1. SZUKAM PRACY OBOJETNIE JAKIEJ W NORWEGI NA DŁUSZY OKRES CZEKAM NA ODP