NOK 156 brutto/h

Przy pakowaniu słodyczy od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka Oslo 2019

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 czerwca 2019 20:32

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Norwegii przy pakowaniu słodyczy. Oferta 2019 z Oslo dla pakowaczy bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 156 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca na produkcji słodyczy;
  • przeprowadzanie kontroli jakości i pakowanie gotowych wyrobów;
  • ważenie produktów, foliowanie ich oraz etykietowanie;
  • wykonywanie innych zadań, które są zlecane na bieżąco przez przełożonego.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • bez uzależnień;
  • sprawność manualna;
  • dyspozycyjność na 6 miesięcy;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • pracowitość;
  • optymizm oraz przyjazne nastawienie do współpracowników;
  • zaletą będzie komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • doskonała organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • pracę na 6 tygodni;
  • możliwość kupowania tanich obiadów w cenie 100 NOK dziennie;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • zakwaterowanie w cenie 50 NOK na dobę.

Aplikacja:

Umowa podpisywana jest w Gdańsku z przedstawicielem.

Praca tymczasowa i nie ma możliwości przedłużenia umowy. Oferta nie jest skierowana dla par.

CV w j. angielskim ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule: nr ref ps/0006/19.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-norwegii-od-zaraz-przy-pakowaniu-slodyczy-oslo/

Nr ogł.: 8245d10e6708c04b