DKK 128 brutto/h

Przy pakowaniu sera dla par dam pracę w Danii bez języka od zaraz Aalborg

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Aalborg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 września 2020 21:51

Dla pakowaczy aktualna od zaraz praca w Danii bez znajomości języka. Zatrudnienie w Aalborg dla par przy pakowaniu sera z zakwaterowaniem, które będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Aalborg.

Wynagrodzenie: 128 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie układał plastry sera na plastikowych tackach przy linii produkcyjnej;
  • zadaniem może być również ważenie produktów, foliowanie i naklejanie etykiet;
  • zadania są wykonywane zgodnie z przepisami BHP.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • sprawność manualna;
  • pracowitość;
  • zaangażowane i solidne wykonywanie zadań;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 2800 DKK na mc od osoby;
  • próbną duńską umowę o pracę, a dla najlepszych możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • opiekę polskiego rezydenta.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi prosimy wysyłać na adres e-mail: sikker.pl@post-online.dk z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/60/20

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-danii-dla-par-od-zaraz-przy-pakowaniu-sera-w-aalborgu/

Nr ogł.: 4495f7385f09f619