€ od 13,00 brutto

Przy pakowaniu pralinek bez języka praca Niemcy dla par od zaraz w Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Essen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 listopada 2021 19:28

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Niemczech dla par. Zatrudnienie od zaraz w Essen bez doświadczenia przy pakowaniu pralinek na produkcji z zakwaterowaniem, które zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: od 13,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji wyrobów czekoladowych jako pakowacz;
  • praca odbywa się przy linii produkcyjnej;
  • pracownik będzie przeprowadzał wizualną kontrolę jakości oraz delikatnie pakował pralinki.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie;
  • pełna samodzielność;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • atutem będzie doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • pełny etat;
  • niemiecką umowę wraz z ubezpieczeniem;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • płatny urlop;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • płatne zakwaterowanie;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • pracę na trzy zmiany;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy kierować na adres e-mail:

NeueArbeit@web.de z podaniem tytułu: Praliny Essen 11/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-dla-par-przy-pakowaniu-pralinek-w-essen/

Nr ogł.: 767618aa275326aa