DKK 135/h brutto

Produkcja czekolady od zaraz oferta pracy w Danii bez języka Aarhus 2018

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Aarhus
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 sierpnia 2017 04:53

Manufaktura słodyczy z Aarhus poszukuje od zaraz osoby na produkcję czekolady. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Danii skierowane do Polaków bez znajomości języka duńskiego. Zakwaterowanie zapewnia odpłatnie pracodawca.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Aarhus, Dania

Zarobki: 135 DKK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • czynny udział w przygotowaniu masy i/lub nadzienia

Wymagania:

  • zaangażowanie
  • przestrzeganie norm BHP do pracy z żywnością

Oferujemy:

  • zamieszkanie odpłatne w pełny wyposażonym mieszkaniu, na stanie lodówka, kuchenka, podstawowe garnki i sztućce, pralka, czajnik, telewizor w każdym pokoju plus dostęp do wi-fi, koszt miesięczny to 2000 DKK od osoby
  • deputat wyrobów firmowych

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16, pod numerem:

ogłoszenie wygasło

wyświetleń: 2792, dzisiaj: 3

Nr ogł.: 7385986641753d02

3 komentarze aby “Produkcja czekolady od zaraz oferta pracy w Danii bez języka Aarhus 2018”

  1. Dzień dobry.Jestem zainteresowana Państwa ofertą.Sumiennie wykonuje powierzone zadania.Gotowa na wyjazd od zaraz.Proszę o kontakt.

  2. tomaszziółkowski dn. 1 grudnia 2017 @ 11:06

    witam.jestesmy zainteresowani praca,jesli to mozliwe mozemy wyjechac w trzy pary jestesmy gotowi do wyjazdu od polowy styczznia 2018 r jestesmy pracowici sumienni pracowaalismy juz za granica mozemy podjac prace na dlugi okres czasu pozdrawiamy prosimy o kontakt

  3. Dzień dobry jestem za interesowana tą ofertą pracy . Mogę zacząć od zaraz . Proszę o kontakt 503725505

Zostaw odpowiedź do tomaszziółkowski