NOK 154,20/h brutto

Pralnia od zaraz dam fizyczną pracę w Norwegii bez języka Bergen 2018

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Wymagane języki obce: Angielski
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Komunikatywna znajomość języka
  • Opublikowany: 21 lutego 2018 00:28

Propozycja zatrudnienia od zaraz w pralni przemysłowej z Bergen dla 2 kandydatów bez znajomości języka norweskiego. Oferta fizycznej pracy w Norwegii 2018 przy obsłudze maszyn piorących.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Bergen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 154,20 NOK za godzinę brutto

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na obsługiwaniu maszyn piorących, segregacji, pakowaniu, składaniu oraz prasowaniu tekstyliów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • wysoka sprawność fizyczna
  • pełna samodzielność
  • odpowiedzialne i rzetelne podejście do obowiązków
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • pracowitość

Oferujemy:

  • ubezpieczenie dla pracowników
  • zakwaterowanie w 2-osobowych pokojach za 3500 NOK za osobę miesięcznie
  • szkolenia wdrażające w obowiązki
  • pracę na podstawie norweskiej umowy z możliwością przedłużenia
  • zatrudnienie na pół roku

Aplikacja:

Drodzy kandydaci prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz z CV w języku angielskim lub norweskim na adres:

ArbeidNyheter@consultant.com

W tytule należy wpisać „arbeider/02/18”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-w-pralni-z-bergen/

Nr ogł.: 3085a8b9856ca88a

1 odpowiedź aby “Pralnia od zaraz dam fizyczną pracę w Norwegii bez języka Bergen 2018”

  1. Witam jestem zainteresowany wraz z moją dziewczyną, spełniamy każde wymagania, jesteśmy pracowici, aczkolwiek termin jaki nas interesuje to wakacje.
    Filipronaldo@o2.pl oto mój adres mailowy.