NOK 173,20 brutto/h

Praca w Norwegii przy pakowaniu mrożonek bez znajomości języka od zaraz Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Stavanger
  • Zakwaterowanie: Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 21 lutego 2019 19:54

Poszukiwane osoby do pracy w Norwegii przy pakowaniu mrożonek. Zatrudnienie dla Polaków w fabryce spożywczej bez znajomości języka. Oferta ze Stavanger aktualna od zaraz. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 173,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w fabryce spożywczej;
  • pakowanie gotowych produktów;
  • wykonywanie innych zadań, takich jak: proste prace porządkowe, kontrola jakości, dbanie o ciągłość produkcyjną;
  • obowiązki są wykonywane na hali przy temperaturze ok. -2 do +2 stopnie Celsjusza.

Wymagania:

  • możliwość natychmiastowego podjęcia pracy w Norwegii;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • umiejętność pracownia indywidualnie oraz w zespole;
  • sprawność manualna;
  • mile widziane będzie posiadanie uprawnień do obsługiwania wózków widłowych niskiego składowania.

Oferujemy:

  • szkolenie pracownicze, środki ochronne oraz uniform;
  • rzetelną firmę;
  • zdobycie cennego doświadczenia oraz rozwój;
  • pracę od zaraz;
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • płatny urlop i świadczenia socjalne;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • norweską umowę o pracę na czas określony z możliwością jej przedłużenia.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać poprzez formularz dostępny na stronie:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019

z zaznaczeniem stanowiska „Pakowanie żywności Stavanger”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-norwegii-przy-pakowaniu-mrozonek-od-zaraz-stavanger/

Nr ogł.: 8725c6ee57d01e97

2 komentarze aby “Praca w Norwegii przy pakowaniu mrożonek bez znajomości języka od zaraz Stavanger”

  1. Witam jestem zainteresowany prosze o kontakt koler_9@o2.pl mam doswiadczenie w pracy w norwegii posiadam numer personalny pozdrawiam

  2. SvenChojnacki dn. 9 kwietnia 2019 @ 09:04

    Dzien dobry,
    jestem powaznie zaintereseowany podjeciem pracy od zaraz
    — dosc dobrze mowie po norwesku (norsk prøve 2 munt. og skrift)
    – komunikatywnie po angielsku
    – swietnie organizuje prace
    – mam zdolnosci manualne
    – chetnie pracuje w zespole i indywidualnie
    Bardzo prosze o odpowiedz
    Slawek
    tel0048 728751222

Zostaw odpowiedź do SvenChojnacki