€ 10,84/h brutto

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz dla par produkcja batonów, Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 października 2018 20:08
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
produkcja batonow w czekoladzie 2018 dla polakow

Dam pracę w Niemczech dla par, bez znajomości języka przy produkcji batonów. Zatrudnienie od zaraz – szukamy osób rzetelnych i pracowitych. Zakwaterowanie bezpłatne jest zapewnione.  Zachęcamy do wysyłania CV!

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy.

Wolne miejsca: 4.

Termin rozpoczęcia: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych oraz ich mycie i konserwacja;
  • pomoc w utrzymaniu ciągłości produkcji;
  • kontrolowanie jakości.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • ważne zaświadczenie o niekaralności;
  • aktualne badania sanepidowskie;
  • chęć i gotowość do pilnego wyjazdu do Niemiec;
  • umiejętność pracy w szybki sposób;
  • zaangażowanie w obowiązki;
  • odpowiedzialność, punktualność.

Oferujemy:

  • bezpłatne miejsce zamieszkania na czas umowy – wspólny pokój dla par;
  • dokładne przeszkolenie stanowiskowe;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • pomoc we wszelkich sprawach urzędowych.

Aplikacje:
Prosimy o wysyłanie zgłoszeń pod adres:

dringende-arbeit@europe.com

W temacie wiadomości prosimy wpisać: „produkcja batonów czekoladowych, Hamburg 10/18”.

Zgłoszenie w języku niemieckim przyśpieszy rekrutację.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-produkcja-batonow-od-zaraz-hamburg/

Nr ogł.: 2625bc5f82c5c804

2 komentarze aby “Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz dla par produkcja batonów, Hamburg”

  1. Witam szukam pracy wraz z bratem od zaraz proszę o kontakt 601902592

  2. Witam interesuje mnie wyjazd z narzeczoną tel 504181865

Zostaw odpowiedź do Marcin