€ 2560 brutto/mc

Praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji czekolady od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 września 2022 21:35

Fabryka z Kolonii poszukuje od zaraz dyspozycyjnych pracowników produkcji do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego na produkcji czekolady. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2560 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na produkcji czekolady;
  • samodzielna obsługa urządzeń;
  • pakowanie gotowych produktów;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • dbanie o ciągłość produkcji.

Wymagania:

  • zdyscyplinowanie;
  • zmotywowanie do pracy;
  • punktualność;
  • dostępność od zaraz;
  • szybkie uczenie się nowych rzeczy;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • energiczność;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia;
  • pracę na 3 zmiany;
  • możliwość brania zaliczki raz w tygodniu;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc od osoby;
  • bezpieczne miejsce pracy;
  • wypłatę na czas;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • ubezpieczenie;
  • płatny urlop wypoczynkowy;
  • wsparcie polskiego rezydenta.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z realnym terminem dyspozycyjności należy wysyłać na adres e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pc/k/09/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/produkcja-czekolady-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-fabryka-z-koln/

Nr ogł.: 676632206250b41d