ISK 20000/mc brutto

Praca w Islandii od zaraz na produkcji rybnej bez znajomości języka Reykjavík

  • Kraj: Islandia
  • Miasto lub Region: Reykjavík
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 sierpnia 2017 07:12

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Islandii dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Reykjavíku na produkcji rybnej przy filetowaniu i pakowaniu łososia 2018. Zakwaterowanie na miejscu jest możliwe.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miasto: Reykjavík, Islandia

Start: od zaraz

Pensja: 20000 ISK miesięcznie brutto

Zakres zadań:

  • zadania o charakterze produkcyjnym przy filetowaniu oraz pakowaniu łososia

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaangażowanie
  • wytrzymałość na warunki pracy
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie na czas trwania zatrudnienia
  • legalną umowę o pracę początkowo na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • sprawdzonego pracodawcę
  • dofinansowanie do obiadów
  • komplet odzieży roboczej

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie do nas wiadomości kontaktowej zatytułowanej:”Produkcja rybna, Reykjavík”

email: ogłoszenie wygasło

wyświetleń: 2870, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 92159865a3b3a634

1 odpowiedź aby “Praca w Islandii od zaraz na produkcji rybnej bez znajomości języka Reykjavík”

  1. Witam prosiłbym o kontakt gdyż posiadam duże doświadczenie na owym stanowisku gdyż dwie moje ostatnie pracę były Islandia i Norwegia. Również posiadam d o świadczenie w językach Skandynawskich i języku Islandzkim. Mój numer islandzki to 1905854259 i numer telefonu 603650818. Pozdrawiam Bienkowski Piotr