€ 13,42/h brutto

Praca w Holandii od zaraz na produkcji słodyczy bez znajomości języka Almelo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Almelo
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Wymagane języki obce: Angielski
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Podstawowa znajomość języka
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Prawo jazdy
  • Opublikowany: 22 czerwca 2018 19:20

Poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Holandii na produkcji ciastek, cukierków oraz posypki. Ogłoszenie zatrudnienia od zaraz w Almelo dla pracowników bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Almelo, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 13,42 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie pakowanie ciastek, cukierków oraz posypki cukrowej
  • do obowiązków będzie należało mieszanie barwników spożywczych
  • inne czynności zlecane przez przełożonych

Wymagania:

  • aktualne prawo jazdy kat.B
  • warunkiem koniecznym jest znajomość języka holenderskiego
  • możliwość pracy na zmiany
  • mile widziane doświadczenie na produkcji

Oferujemy:

  • dobre zarobki wypłacane raz w tygodniu
  • pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
  • atrakcyjne dodatki urlopowe
  • opiekę koordynatora na miejscu
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • wsparcie w wyrobieniu numeru BSN
  • internetowy profil pracownika

Aplikacja:

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem:

Lublin
ul. Zesłańców Sybiru 2
T: 81 516 36 66
lublin@abpraca.pl

Opole
ul. Kołłątaja 15/2
T: 77 460 90 77
opole@abpraca.pl

Bydgoszcz
ul. Gdańska 63
T: 603 567 915
bydgoszcz@abpraca.pl

Kielce
ul. Okrzei 32/9
T: 41 344 38 16
kielce@abpraca.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-holandia-praca-na-produkcji-ciastek-bez-znajomosci-jezyka-almelo/

Nr ogł.: 4795b2c0d65e728a