€ 10,74 brutto/h

Praca w Holandii dla par od zaraz magazyn obuwia bez znajomości języka Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Waalwijk
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2021 21:35

Pracodawca z Waalwijk szuka od zaraz magazynierów do pracy w Holandii. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka na magazynie obuwia z zakwaterowaniem, które będzie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Waalwijk.

Wynagrodzenie: 10,74 € brutto na godz. dla osób powyżej 21 lat.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • praca na jednej zmianie od 7.00 do 17.00;
  • zbieranie zamówień oraz ich pakowanie, a także naklejanie etykiet na towar;
  • układanie kartonów z butami na paletach oraz foliowanie palet;
  • pracownik będzie wykonywał inne prace magazynowe oraz logistyczne;
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • elastyczność;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • bez języka holenderskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • możliwość pracy w weekendy oraz w nadgodzinach.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • pakiet socjalny;
  • możliwość rozwijania się oraz podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • pracę także dla par i grup – wspólne zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • możliwość pracy w weekendy oraz brania nadgodzin, które są dodatkowo płatne;
  • przy odesłaniu do innych pokrewnych prac stawka nie będzie niższa niż 9,85 € brutto na godz.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę: www.tnsgroup.pl/praca-w-magazynie-z-butami/

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dla-par-oferta-pracy-w-holandii-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-obuwia-od-zaraz-waalwijk/

Nr ogł.: 1046115685a5eb11