€ 12,85 na godz.

Od zaraz praca w Holandii dla par bez znajomości języka pakowanie czekoladek Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Amsterdam
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 lutego 2021 19:33

Z zapewnionym bezpłatnym zakwaterowaniem możliwość podjęcia od zaraz pracy w Holandii dla par przy pakowaniu czekoladek. Zatrudnienie w Amsterdamie dla dyspozycyjnych pakowaczy bez znajomości języka.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 12,85 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie pakowanie czekoladowych pralinek;
  • praca odbywa się przy linii produkcyjnej;
  • przeprowadzanie kontroli jakości, a także paletowanie zapakowanych już kartonów.

Wymagania:

  • gotowość do pracy od zaraz na przynajmniej pół roku;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane będą osoby z doświadczeniem na produkcji żywności.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • bardzo dobre warunki finansowe z opcją wyrobienia nadgodzin;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • bogate zaplecze socjalne.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Holandii przy pakowaniu proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem „pakowanie czekoladek Amsterdam 2021”

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-holandii-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-przy-pakowaniu-czekoladek-amsterdam/

Nr ogł.: 206602d49216a465