€ 10,95 na godz.

Praca w Holandii bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek od zaraz Born

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Born
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 października 2021 21:14

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Born dla Polaków przy pakowaniu ciastek bez doświadczenia. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Born.

Wynagrodzenie: 10,95 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji ciastek;
  • dbanie o czystość w miejscu pracy;
  • etykietowanie, przeprowadzanie kontroli jakości produktów;
  • pracownik będzie pakował gotowe produkty do opakowań oraz pudełek;
  • układanie pudełek i kartonów na paletach oraz przygotowywanie ich do wysłania.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • atutem będzie podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane prawo jazdy.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu na konto;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • dodatki zmianowe;
  • podwyżkę po roku pracy do 11,71 € brutto na godz.;
  • zakwaterowanie, które jest zgodne z certyfikatem SNF;
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii i zwrot kosztów dojazdu po miesiącu pracy;
  • dojazd do pracy na terenie Holandii;
  • ubezpieczenie;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • 120 PLN pakietu startowego w formie poszewki na pościel oraz słowniczka polsko-holenderskiego w formacie pdf.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: a.niksdorf@covebo.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 77 545 75 75

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-holandii-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-ciastek-born/

Nr ogł.: 4461672317c1f37