DKK 124,60 brutto/h

Praca w Danii od zaraz bez języka przy pakowaniu wędlin dla par Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Kopenhaga
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Prawo jazdy, Własny samochód
  • Opublikowany: 3 grudnia 2019 19:04

Propozycja podjęci pracy w Danii dla par od zaraz przy pakowaniu wędlin. Zatrudnienie w Kopenhadze bez znajomości języka dla pakowaczy z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Kopenhaga.

Wynagrodzenie: 124,60 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w zakładzie mięsnym na dziale wędlin;
  • pracownik będzie pracował krojone wędliny na linii produkcyjnej;
  • przeprowadzanie kontroli jakości, foliowanie, naklejanie etykiet oraz obsługiwanie maszyn.

Wymagania:

  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań;
  • chęć do podnoszenia swoich umiejętności;
  • dostępność od zaraz;
  • prawo jazy kat. B oraz możliwość przyjechania swoim autem;
  • mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • strój służbowy;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • szkolenie w j. polskim;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • zakwaterowanie w cenie 4500 DKK na mc;
  • zatrudnienie od zaraz na dłuższy okres czasu;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • pełny etat;
  • legalną umowę.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi należy wysłać na adres: Sikker2019@execs.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref.: skr/60/19

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-danii-dla-par-bez-jezyka-przy-pakowaniu-wedlin-kopenhaga/

Nr ogł.: 5795de128186e789

1 odpowiedź aby “Praca w Danii od zaraz bez języka przy pakowaniu wędlin dla par Kopenhaga”

  1. Praca pakowanie wędlin dn. 3 grudnia 2019 @ 21:41

    Witam proszę o kontakt w sprawie pracy dla 4 osób, gotowi od zaraz aktualnie przebywamy w Danii

Zostaw odpowiedź do Praca pakowanie wędlin

Popularne ogłoszenia dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.