CZK 27350/m-c br

Praca w Czechach od zaraz na produkcji foteli bez znajomości języka Tachov

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Tachov
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 26 sierpnia 2018 23:32
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
produkcja foteli samochodowych 2016 2

Oferujemy dobrze płatną pracę w Czechach dla kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz propozycja zatrudnienia w fabryce z Tachov na produkcji i przy montażu foteli samochodowych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Tachov, Czechy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 27350 DKK miesięcznie brutto czyli 4430 PLN

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na montażu foteli samochodowych
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się kontrolą jakości materiałów oraz gotowych produktów
  • zadaniem pracownika będzie zgłaszanie błędów przełożonym
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • chęć i motywacja do pracy
  • pełna dyspozycyjność
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań

Oferujemy:

  • pracę na podstawie czeskiej umowy ze świadczeniami
  • atrakcyjne zarobki oraz premie i bonusy
  • możliwość pobierania zaliczki w wysokości 1000 CZK
  • zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie
  • szkolenia wdrażające
  • darmowy posiłek po każdej zmianie
  • zapewniony przejazd oraz zamieszkanie
  • szansę rozwoju zawodowego
  • dobre zarobki wypłacane na czas

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do aplikowania za pomocą formularza na stronie:

www.express-praca.pl/job/monter-foteli/

Nr ogł.: 8025b82f4a9290a0

1 odpowiedź aby “Praca w Czechach od zaraz na produkcji foteli bez znajomości języka Tachov”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy przy fotelach samochodowych proszę o kontakt 797040273