€ 12,84/h brutto

Praca Niemcy od zaraz dla par bez znajomości języka na magazynie Berlin hurtownia zoologiczna

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 września 2018 20:49
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
magazyn art dla zwierzat psa

Dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie hurtowni zoologicznej. Zatrudnienie w Berlinie dla par bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie płatne zapewnia pracodawca. Umowa trwa do końca bieżącego roku.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Berlin, Niemcy.

Stawka godzinowa: 12,84 EUR brutto.

Początek pracy: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie zamówień dla klientów hurtowni;
  • pakowanie towarów i przygotowanie do transportu;
  • utrzymanie porządku na magazynie;
  • inne zadania mogą być zlecone przez kierownika.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • mile widziane pary;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • gotowość do nadgodzin;
  • umiejętność działania w grupie;
  • przyjazne podejście;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • punktualność
  • umiejętność szybkiego uczenia się.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz do końca roku;
  • przyjazny i pomocny zespół;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • składki i ubezpieczenie pracownicze;
  • zakwaterowanie płatne w kawalerce – 340 euro miesięcznie + media (od pary);
  • pracę w solidnej i znanej firmie.

Aplikacje:

Aplikacje grupowe prosimy przysyłać w jednej wiadomości:

einfachlosungen-cv@germanymail.com

W wiadomości prosimy zawrzeć aktualne dane kontaktowe, informację o dyspozycyjności oraz stopniu znajomości języka niemieckiego.

W temacie wiadomości należy wpisać: „Praca w Niemczech na magazynie hurtowni z art. zwierzęcymi, imię i nazwisko”.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-na-magazynie-hurtowni-zoologicznej-berlin/

Nr ogł.: 205ba8a73b76402

2 komentarze aby “Praca Niemcy od zaraz dla par bez znajomości języka na magazynie Berlin hurtownia zoologiczna”

  1. Witam, bardzo proszę o kontakt 515523742

  2. Prosze o kontakt
    729422035