ISK 450000/mc

Praca Islandia bez języka na magazynie z odzieżą od zaraz Hafnarfjörður 2018

  • Kraj: Irlandia
  • Miasto lub Region: Hafnarfjörður
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 listopada 2017 06:28

Aktualne ogłoszenie pracy w Islandii na magazynie hurtowni odzieżowej dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w Hafnarfjörður do podjęcia od zaraz przy rozładunku i załadunku dostaw.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miasto: Hafnarfjörður, Islandia

Rozpoczęcie: od zaraz

Wynagrodzenie: miesięcznie 450000 ISK brutto

Zakres zadań:

  • rozładunek i załadunek towarów na samochód dostawczy
  • przygotowywanie produktów do wysyłki
  • pakowanie i składanie

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • duże chęci

Zapewniamy:

  • pracę za granicą do podjęcia od zaraz
  • sprawdzonego pracodawcę
  • dobre wynagrodzenie wypłacane zgodnie z umową – na czas
  • płatne zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie 60000 ISK miesięcznie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania wiadomości mailowo, na adres:

ogłoszenie wygasło!

Nr ogł.: 32359fedadb99164

12 komentarzy aby “Praca Islandia bez języka na magazynie z odzieżą od zaraz Hafnarfjörður 2018”

  1. Daniel Chmarzyński dn. 7 listopada 2017 @ 11:51

    Jeste mzainteresowany ofertą, proszę o maila ze szczegółami

  2. Witam,
    Jestem zainteresowany pracą w Islandii. Proszę o informację czy nadal jest aktualna oferta.
    Pozdrawiam
    Darek
    +48 728725288

  3. Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Proszę o informację czy nadal jest ona aktualna.
    Pozdrawiam
    Darek

  4. PROSZE O KONT +48504188507

  5. jeśli poszukujecie jeszcze ludzi do noszenia ciężkich przedmiotów to nadaję się idealnie. 30 lat, silny. niekaralność, brak potrzeby zakwaterowania. angielski komunikatywny. pozdrawiam

  6. Witam. Jeżeli oferta by była akualna byłbym zainteresowany pracą. Proszę o maila z informacją.

  7. Ewelina Sz dn. 6 grudnia 2017 @ 19:53

    Witam, jesli oferta pracy bedzie nadal aktualna prosze o kontakt mailowy. Pozdrawiam

  8. Witam. Jestem zainteresowany tą ofertą. Posiadam kennitala. Proszę o kontakt na maila.

  9. dariapiwecka dn. 18 grudnia 2017 @ 20:41

    Witam, razem z chłopakiem jesteśmy bardzo zainteresowani ofertą. Proszę o kontakt mailowy jeżeli ogłoszenie jest wciąż aktywne.

  10. Jestem zainteresowany proszę o kontakt

  11. Aleksander dn. 8 stycznia 2018 @ 16:39

    Witam proszę o kontakt @ jeżeli ogłoszenie jeszcze jest aktualne.

  12. Jestem zainteresowana ofertą.

Zostaw odpowiedź do Aleksander