CZK 30,194.00

Praca Czechy od zaraz produkcja foteli samochodowych bez języka Mlada Boleslav

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Mlada Boleslav
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Doświadczenie zawodowe
  • Opublikowany: 20 stycznia 2019 03:50

Od zaraz atrakcyjna oferta pracy w Czechach w Mladzie Boleslav na produkcji przy montażu foteli samochodowych Škoda oraz Porsche. Zatrudnienie bez znajomości języka jest możliwe. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie bezpłatnie i wymaga 6 miesięcy doświadczenia.

Stanowisko: monter foteli samochodowych.

Lokalizacja: Mlada Boleslav.

Wynagrodzenie: 30 194 CZK.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie foteli samochodowych zgodnie z instrukcją;
  • obsługiwanie pras, które służą do montażu metalowego stelażu fotela;
  • nakładanie tapicerki z zachowaniem wysokiej jakości pracy, aby uniknąć uszkodzenia materiału;
  • praca przy kontrolowaniu jakości gotowych produktów;
  • praca na pełen etat, na 3 zmiany, a także w weekendy;
  • pracownicy będą podlegali pod kierownika działu oraz koordynatora na produkcji.

Wymagania:

  • motywacja;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • przynajmniej sześciomiesięczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • umiejętność pracy indywidualnie, jak i w zespole;
  • dokładność oraz skrupulatność.

Oferujemy:

  • legalna pracę na pełen etat;
  • bezpłatny transport;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie;
  • pakiet szkoleń, które podwyższą kwalifikacje pracownika;
  • 20 dni urlopu, a do tego jeszcze 5 dni dodatkowego płatnego urlopu;
  • pomoc specjalistów, koordynatorów i tłumaczy;
  • wysokie wynagrodzenie;
  • bony żywnościowe za każdy dzień pracy w wysokości 80 CZK, które są wydawane do wypłaty;
  • masaże w pracy;
  • bonus letni oraz zimowy dwa razy do roku od 20% do 100% średniego wynagrodzenia pracownika.

Aplikacja:

Kontaktować się można z Panią  Anną Stanik:

anna.stanik[at]manuvia.pl albo pod numerem telefonu: 537 601 612.

Źródło: https://manuvia.pl/oferta/praca-czechy-mlada-boleslav/

Nr ogł.: 8855c434d72ecd7c