CZK 32 000 na mc

Praca Czechy bez języka produkcja lamp samochodowych od zaraz w Mohelnicach

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Mohelnice
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 września 2021 20:55

Dla pracowników produkcji aktualna od zaraz praca w Czechach bez znajomości języka. Zatrudnienie w Mohelnicach na produkcji lamp samochodowych z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mohelnice.

Wynagrodzenie: 32 000 CZK na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji i montażu lamp samochodowych;
  • do zadań pracownika będzie należało montowanie drobnych elementów;
  • praca odbywa się przy linii produkcyjnej, gdzie pracownik zajmuje się również obsługą maszyn i urządzeń;
  • praca na trzy zmiany po 8 godz. albo na dwie zmiany po 12 godz.

Wymagania:

  • zręczność;
  • odpowiedzialność;
  • samodzielność;
  • motywacja i chęci di pracy;
  • dobre zdrowie.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe + bonus adaptacyjny w wysokości 25 000 CZK;
  • możliwość wzięcia zaliczki raz w tygodniu;
  • dofinansowanie do posiłków;
  • codzienny dojazd do Czech (Kłodzko – Bystrzyca – Międzylecie – Mohelnice) lub możliwość skorzystania z zakwaterowania;
  • 25 dni urlopu w ciągu roku;
  • opiekę polskiego koordynatora oraz wsparcie polskiego team leaderki na linii;
  • czeską umowę o pracę oraz ubezpieczenie zdrowotne;
  • 12 000 CZK bonusu za polecenie nowego pracownika.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: weronika.menet@manuvia.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: 665 777 463

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-czechy-praca-produkcja-lamp-samochodowych-od-zaraz-w-mohelnicach/

Nr ogł.: 522613a538b013ca