£ 9,50/h

Praca Anglia od zaraz na magazynie z zabawkami bez znajomości języka Londyn 2019

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Londyn
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 5 października 2017 07:26

Oferujemy atrakcyjną ofertę pracy w Anglii na magazynie hurtowni z zabawkami. Zatrudnienie 2019 w Londynie dla osób bez znajomości języka angielskiego. Mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Stanowisko: Magazynier

Zarobki: 9,50 GBP na godzinę pracy

Miasto: Londyn, Anglia, UK

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:
przyjmowanie oraz rozkładanie dostaw, kompletowanie zamówień i przygotowywanie towarów do wysłania

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Anglii od zaraz
  • umiejętność dobrego zarządzania czasem pracy
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • umiejętność pracy z ludźmi

Zapewniamy:

  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • liczne szkolenia pracownicze i możliwość rozwoju
  • legalną, umowę o pracę, zgodną z brytyjskim prawem pracy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem aktualnego CV na adres:

Ogłoszenie wygasło

Nr ogł.: 13859d560c43676b

1 odpowiedź aby “Praca Anglia od zaraz na magazynie z zabawkami bez znajomości języka Londyn 2019”

  1. hurtownia zabawek/londyn dn. 1 stycznia 2018 @ 11:31

    witam czy ogloszenie aktualne .zainteresowana podjeciem pracy od zaraz ,,pozdrawiam