£ 9,00 - 14,07

Praca Anglia od zaraz na magazynie kosmetyków bez znajomości języka Northampton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Northampton
  • Zakwaterowanie: Oferta bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 14 grudnia 2020 19:42

Przy zbieraniu zamówień dla klientów poszukiwani magazynierzy bez znajomości języka do pracy w Anglii. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków w Northampton na magazynie z kosmetykami, art. drogeryjnymi.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Northampton.

Wynagrodzenie: 9,00 – 14,07 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie, a także pakowanie zamówień dla klientów – głównie kosmetyki i alkohol;
  • przygotowywanie paczek świątecznych z kosmetykami;
  • do zadań będzie należało także sprawdzanie paczek oraz ładowanie ich do załadunku.

Wymagania:

  • bucie komunikatywnym;
  • atutem będzie doświadczenie na magazynie;
  • punktualność;
  • chęć podjęcia stałej pracy w Anglii.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • pracę w systemie zmianowym;
  • zatrudnienie od zaraz z możliwością podjęcia stałej pracy;
  • możliwość przejścia na kontrakt, ale tylko dla najlepszych pracowników;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu;
  • dostęp do nowoczesnej kantyny;
  • darmowy parking.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: jakub.falewicz@extrastaff.com albo można dzwonić pod numer telefonu: 07909883150

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-anglia-praca-magazyn-kosmetykow-bez-znajomosci-jezyka-w-northampton/

Nr ogł.: 9245fd773cc34201