CZK 21,000.00

Pilzno praca w Czechach na produkcji foteli samochodowych bez języka obcego

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Pilzno
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 maja 2018 07:17

Bez znajomości języka do podjęcia legalna praca w Czechach na produkcji – montażu foteli samochodowych. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Pilzna dla Polaków. Zakwaterowanie bezpłatne na miejscu.

Oferujemy pracę dla mężczyzn którzy chcą mieć swój podział i stać się częścią dzieła światowych liderów branży motoryzacyjnej.

Nie wymagamy znajomości języka i doświadczenia. Nauczymy Cię szystkiego od podstaw.

MOŻLIWOŚĆ ROZPOCZĘCIA PRACY OD ZARAZ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Kompletacja i montaż foteli samochodowych na linii produkcyjnej
• Przygotowywanie części i stanowiska pracy w linii
• Spełnianie norm związanych z ilością i jakością produkcji

OCZEKIWANIA:

• Chęci uczyć się nowych rzeczy
• Chęci do pracy w systemie zmianowym
• Zdolności manualnych
• Odpowiedzialność, rzetelność, punktualność

OFERUJEMY:

• Średnią miesięczną wypłate ok. 21 000CZK/NETTO
• Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o prace
• Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawce
• Koleżeńską atmosfere w pracy
• Możliwość nadgodzin
• Tygodniowe zaliczki
• Bezpłatne dojazdy Z i DO pracy
• Darmowe obiady w pracowniczej kantynie

Jeśli Cię zainteresowała nasza oferta, niewachaj się i daj nam o sobie znać przez email: toporek@pavmart-psv.cz, lub telefonicznie pod nr. +48 518 116 161; +420 601 183 923 (mówimy po polsku)

wyświetleń: 875, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 3255af58d969d039