NOK 163,80 brutto/h

Pakowanie sera od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka dla par w Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Stavanger
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 marca 2022 21:56

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Norwegii dla par. Zatrudnienie w fabryce ze Stavanger od zaraz dla Polaków przy pakowaniu sera. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 163,80 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • przeszkolenie stanowiskowe oraz z zakresu BHP;
  • wykonywanie zadań zgodnie ze swoimi predyspozycjami, doświadczeniem oraz umiejętnościami;
  • obsługa urządzeń, przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowanie.

Wymagania:

  • sumienność;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • odpowiedzialność;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • pracowitość;
  • umiejętność dbania o porządek.

Oferujemy:

  • norweską umowę;
  • pracę na okres próbny z opcją przedłużenia;
  • płatny urlop;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • możliwość wzięcia udziału w tanim kursie języka norweskiego;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • ubezpieczenie;
  • zakwaterowanie w cenie 3200 NOK na mc od osoby.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-sera-2022-stavanger/

Nr ogł.: 242623388fd64336