SEK 134,80 brutto/h

Pakowanie mrożonek bez znajomości języka praca w Szwecji od zaraz Lund

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Lund
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 grudnia 2021 20:01

Dla pakowaczy możliwość podjęcia bez znajomości języka pracy w Szwecji. Zatrudnienie 2022 od zaraz w Lund dla Polaków przy pakowaniu mrożonek z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lund.

Wynagrodzenie: 134,80 SEK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta, ale powtarzalna praca wykonywana przy taśmie produkcyjnej;
  • praca odbywa się w warunkach chłodniczych;
  • przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowanie mrożonek;
  • obsługa oraz konserwacja maszyn;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • dostępność od zaraz na 6 miesięcy;
  • chęć pracy w warunkach chłodniczych;
  • szybkie uczenie się nowych rzeczy;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na 6 miesięcy;
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin;
  • szwedzką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie;
  • możliwość brania nadgodzin, które są dodatkowo płatne;
  • zakwaterowanie w cenie 3000 SEK na mc od osoby;
  • strój służbowy.

Aplikacja:

CV oraz LM z aktualnymi danymi kontaktowym należy kierować na adres e-mail: arbetsmedlet2021@fastmail.se z dopiskiem: Pakowanie mrożonek, 2021/2022

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-szwecji-przy-pakowaniu-mrozonek-bez-znajomosci-jezyka-w-lund-2022/

Nr ogł.: 3361cc8715b335f