NOK 156,60 brutto/h

Pakowanie ciastek bez języka oferta pracy w Norwegii od zaraz Lillehammer 2021

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Lillehammer
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 grudnia 2020 19:42

Bez znajomości języka możliwość podjęcia od zaraz pracy w Norwegii dla pakowaczy. Zatrudnienie dla Polaków w Lillehammer z bezpłatnym zakwaterowaniem przy pakowaniu ciastek w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 156,60 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie prac manualnych przy linii produkcyjnej;
  • łatwa i powtarzalna praca;
  • pracownik będzie zajmował się układaniem ciastek po 9 albo 12 sztuk, a następnie umieszczaniem ich w maszynie foliującej.

Wymagania:

  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • mile widziane doświadczenie;
  • sprawność manualna;
  • szybkość oraz spostrzegawczość;
  • punktualność;
  • dostępność od zaraz;
  • wydajność i pracowitość;
  • niezawodne wykonywanie zadań;
  • umiejętność dbania o porządek w miejscu pracy.

Oferujemy:

  • szkolenie pracownicze;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • pracę od zaraz;
  • norweska umowę o pracę;
  • strój roboczy oraz środki ochrony indywidualnej;
  • darmowe zakwaterowanie w wyposażonych mieszkaniach;
  • atrakcyjne warunki finansowe płatne na konto pracownika;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych, np. przy tłumaczeniach oraz możliwość asystowania podczas wizyty u lekarza.

Aplikacja:

Zgłoszenia możliwe są pod adresem e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-ciastek-od-zaraz-lillehammer/

Nr ogł.: 595fd776de9fa46