€ 10,50/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez języka pakowanie perfum od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 19 stycznia 2018 22:37

Dostępna od zaraz praca w Niemczech dla par przy pakowaniu perfum. Możliwość zatrudnienia w zakładzie z Berlina dla kandydatów bez znajomości języka niemieckiego na czas określony.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: 2 miesiące

Wynagrodzenie: 10,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca polegająca na rozpakowywaniu perfum oraz pakowaniu ich w nowe opakowania
  • zadaniem pracownika będzie kontrola jakości towarów, przygotowywanie przesyłek zbiorczych oraz naklejanie etykiet

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • pracowitość i zaangażowanie
  • zręczność
  • gotowość do wypracowywania nadgodzin
  • brak spóźnień

Oferujemy:

  • pracę na czas określony
  • bezpłatne zamieszkanie blisko pracy
  • atrakcyjne dodatki i premie za wydajność
  • wsparcie w organizacji transportu do Niemiec

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, LM oraz danymi osobowymi na adres:

arbeit-einstellen@job4u.com z dopiskiem: „Pakowanie perfum, Berlin 2018”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-perfum-berlin/

Nr ogł.: 6765a61c9de550df

9 komentarzy aby “Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez języka pakowanie perfum od zaraz Berlin”

  1. Mirek Szewczyk dn. 20 stycznia 2018 @ 13:34

    Pakowanie perfum

  2. Witam jestem zainteresowany praca proszę o kontakt 774592912

  3. Wyjazdem interesowane są 4 osoby .

  4. jesteśmy razem z chłopakiem zainteresowani . prosze o kontakt na maila

  5. mozna wiecej info na maila?

  6. Witam . Jestem zainteresowana ofertą pracy . Proszę o kontakt 577520367. Pozdrawiam .

  7. Witam ,jestem zainteresowany ofertą pracy . Proszę o kontakt 535-377-160. Z góry dziękuje

  8. Pakowanie perfum Berlin
    Jestem chętna i gotowa podjąć pracę

  9. pakowanie perfum Berlin dn. 16 lutego 2018 @ 15:07

    Jestem zainteresowana ta oferta właśnie 2tygodnie temu wróciłam z Hiszpanii gdzie pracowałam jako pakowacz pomaranczy w Polsce również mam doświadczenie w pracy na produkcji jestem gotowa do wyjazdu natychmiast oraz do pracy w godz nadliczbowych jestem osobą sumienna obowiązkowa przed wyjazdem do Hiszpanii byłam 3lata zastępca kierownika marketu. Proszę o jakąś wiadomość mój nr tel 721862324 lub email

Zostaw odpowiedź do Kalfi