€ 1850 - 2650/mc

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka od zaraz produkcja kosmetyków Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Dortmund
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 grudnia 2018 20:40

Dam pracę w Niemczech od zaraz dla Polaków na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie bez znajomości języka w fabryce z Dortmundu. Pracodawca oferuje też zakwaterowanie w dobrym standardzie i dobre zarobki.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy.

Wakaty: 4.

Start: od zaraz.

Obowiązki na stanowisku:

  • na początku wykładanie pustych opakowań na taśmę w celu napełnienia przez maszynę;
  • w kolejnych tygodniach pracy osoba zatrudniona będzie wdrażana w inne, poważniejsze obowiązki, np. obsługa maszyn.

Wymagania:

  • motywacja do pracy;
  • pracowitość i przykładanie się;
  • odpowiedzialne podejście;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • motywacja;
  • przyjazne podejście;
  • predyspozycje do wykonywania zadań monotonnych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 6 miesięcy od stycznia 2019;
  • stabilne stanowisko;
  • możliwość nauki nowych rzeczy;
  • zakwaterowanie płatne 150 euro za pokój dwuosobowy i 250 za pokój jednoosobowy;
  • wsparcie polskiego koordynatora.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie aktualnego CV ze zdjęciem i terminem dyspozycyjności.

nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w temacie: pkos/a4/12/18.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-2019-na-produkcji-kosmetykow-bez-jezyka-dortmund/

Nr ogł.: 4435c06d22c2f4ee

1 odpowiedź aby “Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka od zaraz produkcja kosmetyków Dortmund”

  1. Witam jestem zainteresowana ofertą pracy w Niemczech na pakowaniu kosmetyków i innych produktów. Na dłuższy okres . Proszę o kontakt

Zostaw odpowiedź do Switlana