ISK 26000/mc brutto

Ogłoszenie pracy w Islandii bez znajomości języka na magazynie od zaraz Keflavík

  • Kraj: Islandia
  • Miasto lub Region: Keflavík
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 września 2017 05:12

Możliwość podjęcia zatrudnienia na magazynie spożywczym w Keflavíku. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Islandii bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień. Zakwaterowanie oferowane na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Keflavík, Islandia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 26000 ISK miesięcznie brutto

Obowiązki:

  • zadania będą polegać na kompletowaniu zamówień na magazynie hurtowni spożywczej

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • punktualność
  • zdolność do pracy w grupie
  • zaangażowanie
  • mobilność

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie płatne na miejscu
  • legalną umowę o pracę początkowo na okres próbny
  • ubezpieczenie oraz płacenie podatku
  • prace od zaraz
  • dofinansowanie do obiadów

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie wiadomości e-mail z załączeniem dokładnego CV na adres:

ogłoszenie wygasło!

wyświetleń: 2416, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 24259aa9bc83733d

1 odpowiedź aby “Ogłoszenie pracy w Islandii bez znajomości języka na magazynie od zaraz Keflavík”

  1. Wijck666 dn. 16 lutego 2018 @ 08:52

    Proszę o kontakt. Mogę zacząć od zaraz