DKK 120,50/h brutto

Ogłoszenie pracy w Danii od zaraz na magazynie z odzieżą bez języka Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Odense
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 28 marca 2018 01:33

Chętnie zatrudnimy na magazynie odzieżowym znanej marki z Odense kandydatów bez znajomości języka oraz doświadczenia. Praca w Danii od zaraz przy zbieraniu zamówionych produktów oraz prowadzeniu dokumentacji.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Odense, Dania

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 2

Stawka godzinowa: 120,50 DKK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • głównym zadaniem pracownika magazynu będzie kompletowanie zamówień
  • zadaniem pracownika będzie współpraca z innymi działami, prowadzenie dokumentacji oraz dbanie o porządek na magazynie

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B oraz własnego auta
  • mile widziane doświadczenie
  • szybkie nabywanie umiejętności
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • status osoby niekaranej

Oferujemy:

  • pracę od zaraz
  • zamieszkanie w cenie 3200 DKK za miesiąc
  • zatrudnienie do końca roku
  • szansę na przedłużenie współpracy dla najlepszych
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy ze świadczeniami oraz ubezpieczeniem

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższa praca prosimy o wysyłanie CV z danymi na adres:

Sikker@execs.com z dopiskiem w tytule „skr/17/18 imię i nazwisko”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-danii-na-magazynie-odziezowym-od-zaraz-odense/

wyświetleń: 2207, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 6075ab57e3c96c0c

2 komentarze aby “Ogłoszenie pracy w Danii od zaraz na magazynie z odzieżą bez języka Odense”

  1. Jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt
    Rafał Kowaleńko

  2. Witam jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt telefoniczny +48 886 020 593